Szkolenie okresowe z zakresu bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Szkolenia BHP dla kierowników i pracodawców – Warszawa Delphi

Szkolenie jest przeznaczone dla pracodawców, w tym osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami, zakładami prywatnymi, urzędami, spółdzielniami oraz innych osób kierujących pracownikami (mistrzów, brygadzistów, kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych) i powinno odbywać się nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie jest organizowane w formie kursu lub seminarium albo samokształcenia kierowanego oraz w formie e-learningu.

Kliknij tutaj aby pobrać formularz zgłoszeniowy na otwarte szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Kliknij tutaj aby pobrać formularz zgłoszeniowy na szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami w formie e-learningu.

Szkolenie BHP może odbywać się w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego. Szkolenia BHP Warszawa, usługi BHP Warszawa tel. 608 012 552