event BHP

Organizacja – Eventy BHP dla firm – Warszawa Delphi

Event BHP- chcecie zorganizować Państwo dzień bezpieczeństwa w swoje firmie, ciekawe warsztaty lub wdrożyć działania, które zwiększają świadomość w zakresie bezpieczeństwa pracy i pozytywnie wpływają na kulturę bezpieczeństwa w zakładzie pracy?
Zapraszamy do współpracy.

Mamy w swojej ofercie atrakcyjne przedsięwzięcia, angażujące pracowników w działania, które odkryją przed pracownikami nowe oblicze bhp.

• Organizujemy ciekawe konkursy, zapraszamy wybitnych specjalistów, organizujemy pokazy, warsztaty.
  • Zadbamy także o ciekawy materiał wizualny po zakończeniu imprezy.
    Chętnie odpowiemy na Państwa konkretne zapotrzebowanie lub doradzimy co możecie Państwo zorganizować, aby przedstawić bezpieczeństwo pracy w atrakcyjnej formie.

Szkolenie BHP może odbywać się w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego. Szkolenia BHP Warszawa, usługi BHP Warszawa

Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje (Ceny i termiany)