Outsourcing BHP Warszawa, Obsługa BHP, i p.poż dla firm

Obsługa BHP firm i instytucji to nasza podstawowa działalność.

W myśl przepisów Kodeksu Pracy każdy pracodawca ma obowiązek wypełniać zadania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

art. 237 (11) Pracodawca zatrudniający więcej niż 100 pracowników tworzy służbę bezpieczeństwa i higieny pracy, zwaną dalej „służbą bhp”, pełniącą funkcje doradcze i kontrolne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, zaś pracodawca zatrudniający do 100 pracowników powierza wykonywanie zadań służby bhp pracownikowi zatrudnionemu przy innej pracy.

Świadczymy outsourcing bhp dla firm niezależnie od liczby zatrudnionych pracowników. Wspieramy w wykonywaniu zadań z zakresu bhp organizacje, które mają wiele lokalizacji na terenie Polski.

Dzięki współpracy z nami zyskujecie Państwo zorganizowane podejście do zagadnień bhp w miejscu pracy oraz bezpieczeństwo prawne osób zarządzających firmą.

Współpraca z nami to:

• regularne audyty,
  • planowanie działań,
  • wdrażanie dobrych praktyk,
  • rzetelnie prowadzona dokumentacja,
  • ciągła dostępność.

Oferta obsługa BHP dla firm:

Posiadamy standardową ofertę dla firm zatrudniających:

• do 20 pracowników,
  • od 21 do 50 pracowników,
  • powyżej 50 pracowników.

W przypadku większych firm warunki współpracy ustalamy indywidualnie, dostosowując ofertę do potrzeb organizacji.

Outsourcing BHP dla firm – kadra pracownicza

Jeśli poszukujecie Państwo specjalisty w celu zatrudnienia na etat lub zastępstwo, to również możecie skorzystać z naszej pomocy. Dysponujemy bazą danych osób o wymaganych kwalifikacjach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

U nas poza wypełnieniem obowiązku otrzymujecie Państwo wiedzę, fachową pomoc i bezpieczeństwo swoich pracowników.

Szkolenie BHP może odbywać się w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego. Szkolenia BHP Warszawa, usługi BHP Warszawa

Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje.