Zadzwoń do nas! - (22) 811 22 11 - 0 608 012 552


Szkolenie SCC i Certyfikat SCC

Szkolenie SCC i Certyfikat SCC – Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenie SCC przeznaczone dla osób już pracujących, bądź wyjeżdzających do pracy między innymi do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Szwajcarii, Finlandii, Szwecji, czy Norwegii. Szkolenie i certyfikat wymagane jest we wszystkich krajach i firmach, gdzie wdrożona jest norma SCC (system zarządzania bezpieczeństwem wg normy SCC)

Każda osoba wyjeżdżająca do pracy w firmie w UE powinna upewnić się jaki rodzaj uprawnień jest potrzebny u przyszłego pracodawcy. Szczególnie dotyczy to takich branż jak:

  • przemysł olei mineralnych,
  • przemysł budowalny,
  • przemysł petrochemiczny,
  • przemysł chemiczny,
  • przemysł papierniczy,
  • budowa elektrowni i zakładów energetycznych.

Brak certyfikatu może w wielu przypadkach spowodować brak możliwości podjęcia pracy.

Szkolenia SCC są przeznaczone dla:

  • kontraktorów / podwykonawców
  • agencji pośrednictwa pracy
  • osób fizycznych chcących podwyższyć swoje kwalifikacje w zakresie ochrony zdrowia i środowiska

Nasze szkolenia spełniają wymogi nałożone przez system SCC. Każde szkolenie kończy się egzaminem sprawdzającym przyswojenie wiadomości. Z uwagi na wysoki poziom trudności egzaminu (pytania są narzucone odgórnie) ważne jest szczegółowe przygotowanie do udzielenia właściwych odpowiedzi. Nasi wykładowcy koncentrują się na uzyskaniu przez Państwa wiedzy, która zapewni zdanie egzaminu i odpowiednie przygotowanie do pracy w firmach, które wymagają Certyfikatu.

Szkolenie SCC egzamin i certyfikat:

Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu Uczestnik otrzymuje certyfikat z logo SCC wraz z hologramem TÜV AUSTRIA potwierdzającym jego oryginalność. Certyfikat jest ważny 10 lat!

W naszej firmie egzamin jest prowadzony przez jednostkę notyfikowaną TÜV Austria.

Szkolenia SCC czas trwania szkolenia:

Czas trwania szkolenia: 2 dni wraz z egzaminem. Możliwość otrzymania certyfikatu w dniu egzaminu. Na życzenie wydajemy również paszport bezpieczeństwa SCC. – 200 PLN netto.

Zapewniamy wysoką jakość szkolenia, potwierdzoną wysoką zdawalnością. Kursanci podczas szkolenia dostają niezbędne pomoce naukowe, a po zdanym egzaminie certyfikaty SCC (w wersji angielskiej lub niemieckiej).

Szkolenia SCC organizujemy w Warszawie. Szkolenie SCC i egzamin SCC możemy także zorganizować i przeprowadzić w dowolnym miejscu w kraju, po wcześniejszym ustaleniu. Szkolenie BHP może odbywać się w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego. Szkolenia BHP Warszawa, usługi BHP Warszawa

Wypełnij formularz kontaktowy

 


Comments are closed.

Back to Top ↑