Outsourcing usług BHP i PPOŻ

Obsługa BHP poprzez outsourcing usług BHP i PPOŻ. Jeśli firma lub organizacja zatrudnia pracowników, to zgodnie z kodeksem pracy ma status pracodawcy i musi realizować zadania z zakresu BHP. Pomożemy określić jakie obowiązki musi wypełniać i wskażemy najefektywniejsze spsoby ich realizacji.

Dowiedz się więcej o możliwości outsourcingu usług!
bhp ekspert

Outsourcing i kompleksowa obsługa BHP Warszawa.

Zgodnie z Kodeksem Pracy, każdy pracodawca ma obowiązek realizacji zadań z zakresu BHP. Przykładając dużą wagę do przepisów prawa, oferujemy kompletną obsługę BHP, zgodną z wymaganiami prawnymi.

Nasza oferta obejmuje:

• audyt wstępny,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji z zakresu BHP,
  • przeprowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych dla pracowników,
  • oraz pomoc w dostosowaniu warunków pracy do wymogów BHP.

Świadczymy profesjonalne usługi outsourcingu oraz kompleksową obsługę BHP dla firm w Warszawie, niezależnie od liczby zatrudnionych pracowników. Jesteśmy również gotowi wesprzeć organizacje, posiadające wiele lokalizacji na terenie Polski, w wykonywaniu zadań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.Współpraca z nami to:

• regularne audyty,
  • planowanie działań,
  • wdrażanie dobrych praktyk,
  • rzetelna dokumentacja,
  • ciągła dostępność.

Oferujemy również pomoc w rekrutacji specjalistów ds. BHP, zarówno na etat, jak i w ramach zastępstwa. Posiadamy bazę danych osób posiadających wymagane kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapewniamy nie tylko spełnienie obowiązków związanych z BHP, ale również fachową wiedzę i wsparcie dla Twoich pracowników. Szkolenia BHP mogą odbywać się w różnych formach, takich jak kursy, seminaria czy samokształcenie kierowane.

Dlaczego warto powierzyć obsługę BHP właśnie nam?

Nasza firma od ponad 20 lat dostarcza profesjonalnego wsparcia z zakresu BHP firmom, fundacjom, instytucjom. Szkolimy pracowników, osoby kierujące pracownikami i pracodawców oraz doradzamy pracodawcom jak efektywnie zarządzać bezpieczeństwem i higieną pracy. Powierzona nam obsługa BHP Twojej organizacji to pewność, że dobrze wypadniesz w trakcie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy lub Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Dzięki nam kadra menadżerska zrozumie, że Bezpieczeństwo i higiena pracy stanowią fundament odpowiedzialnej organizacji i nauczy się jak zarządzać bezpieczeństwem. Zrozumienie znaczenia tych aspektów oraz przekazywanie praktycznej wiedzy pracownikom jest niezbędne dla utrzymania  bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnego partnera, który pomoże Ci w wypełnieniu tych zadań, jesteś w odpowiednim miejscu.

Zapraszamy do skorzystania z naszego outsourcingu usług BHP i PPOŻ, który został opracowany z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa Twojemu przedsiębiorstwu. Nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy umożliwiają nam dostarczenie kompleksowych rozwiązań, które odpowiedzą na indywidualne potrzeby i wymagania Twojej firmy. Dostosujemy naszą usługę do potrzeb Twojej firmy lub organizacji.

Zlecając nam obsługę BHP zyskujesz pewność, że Twoja firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jednocześnie minimalizujesz ryzyko wypadków i zagrożeń wśród pracowników. Pozwól nam zająć się bezpieczeństwem Twojej organizacji, abyś mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu. Nasi eksperci ustalą jakie są potrzeby Twojej firmy lub organizacji i doradzą najbardziej efektywne sposoby ich realizacji. Nasz zespół zadba o odpowiednią dokumentację z zakresu BHP, doradzi jak poprawić warunki pracy, przeszkoli pracowników z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Co roku przygotujemy dla Ciebie analizę stanu BHP, wymaganą przepisami i zaproponujemy najlepsze praktyki, abyś mógł zapewnić swoim pracownikom najwyższ standardy BHP.

Nieustannie dbamy o aktualizację naszej wiedzy, aby być na bieżąco z najnowszymi przepisami i najlepszymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Nasza specjalistyczna wiedza w połączeniu z pasją do tworzenia bezpiecznych środowisk pracy sprawia, że możemy dostarczać usługi najwyższej jakości, które przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka wypadków i zachorowań, a także zwiększenia efektywności i zadowolenia pracowników.