Umów się na bezpłatną konsultację!

Szkolenia z zakresu BHP

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia BHP. Realizujemy szkolenia okresowe bhp dla pracowników na wszystkich stanowiskach pracy, osób kierujących pracownikami oraz pracodawców, a także dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno-technicznych.

Nasz zespół trenerów koncentruje się w trakcie szkoleń na przekazywaniu praktycznej wiedzy i umiejętności związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Program szkolenia dostosowujemy do potrzeb Zleceniodawcy.

Prowadzimy również szkolenia wstępne.

 

Zamów szkolenie BHP!
Szkolenie BHP Warszawa

Szkolenie wstępne i okresowe BHP to obowiązkowy fundament bezpieczeństwa.

Poszukujesz profesjonalnego szkolenia wstępnego z zakresu BHP? Nie znasz nas jeszcze?

Zapytaj o specjalną ofertę dla nowych klientów!

Oferujemy kompleksowe i skuteczne szkolenia, które stanowią nieodzowny fundament bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dostosujemy do Twoich potrzeb zakres szkolenia oraz formę. Nasze szkolenia przeprowadzamy, stacjonarnie lub online w formie e-learningu lub spotkania w czasie rzeczywistym poprzez MS Teams.

Pamiętaj, że nie możesz dopuścić do pracy pracownika, który nie odbył szkolenia wstępnego bhp – instruktażu ogólnego BHP oraz instruktażu stanowiskowego BHP!

Podczas naszego szkolenia wstępnego BHP uczestnicy poznają zagadnienia, takie jak: zasady bezpieczeństwa, prawa i obowiązki pracownika, identyfikacja i ocena zagrożeń, ergonomia, pierwsza pomoc oraz procedury awaryjne. Nasze interaktywne i praktyczne podejście do szkolenia zapewnia efektywne przyswojenie kluczowej wiedzy i umiejętności. Prowadzimy również szkolenia wstępne bhp dla obcokrajowców.

Zapewnij swoim pracownikom solidne podstawy bezpieczeństwa w miejscu pracy! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o ofercie szkoleń wstępnych BHP. Bezpieczeństwo jest kluczowe, dlatego niezwłocznie zainwestuj w szkolenie chroniące Twoją firmę oraz personel.

Szkolenie BHP

Kompleksowe szkolenia okresowe BHP dla Twojej firmy

Szkolenia okresowe BHP różnią się programem, treścią i czasem trwania w zależności od grupy pracowniczej dla której są organizowane. Pracownicy powinni je przechodzić w określonych przepisami terminach. Szkolenia mogą odbywać się w formie stacjonarnej lub online (za wyjątkiem szkolenia dla stanowisk robotniczych). Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia najlepszej formy i najbardziej dogodnego terminu szkolenia dla pracowników Twojej firmy. Usługi realizujemy na terenie Warszawy i okolic. Możesz nam też zlecić szkolenie na terenie Polski. Zrealizujemy je z pomocą naszych partnerów w innych miastach Polski lub przy pomocy e-learningu. Szkolenia okresowe BHP dzielimy na szkolenia dla:

 • Pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych,
 • pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych,
 • pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno-technicznych,
 • pracodawców i osób kierujących pracownikami,
 • pracowników służby BHP.

Szkolenie okresowe BHP. Jak często? Co jaki czas?

Pierwsze szkolenie okresowe należy odbyć w ciągu roku od dnia zatrudnienia lub po pół roku od objęcia funkcji kierowniczej w przypadku osób kierujących pracownikami. Jak często należy powtarzać kolejne szkolenia?

 • Pracownicy administracyjno-biurowi powtarzają szkolenie 1 raz na 6 lat,
 • pracownicy inżynieryjno-techniczni 1 raz na 5 lat,
 • pracownicy wykonujący pracę z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia 1 raz na 5 lat,
 • pracownicy zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych 1 raz na 5 lat,
 • pracownicy służby BHP 1 raz na 5 lat,
 • pracownicy na stanowiskach robotniczych 1 raz na 3 lata, jeśli jednak wykonują prace szczególnie niebezpieczne to 1 raz w roku.

Ważność szkoleń BHP jest określona w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.  Szkolenia BHP powinny odbywać się ze wskazaną w tym rozporządzeniu częstotliwością. Jednak nie zawsze jest takie oczywiste np. problemem może być:

 • jak często organizować szkolenia okresowe bhp dla lekarzy?
 • z jaką częstotliwością organizować szkolenia bhp dla przedstawicieli handlowych?
 • jak często  szkolenia bhp powinni odbywać nauczyciele?
 • czy psycholog musi przechodzić szkolenie bhp?

W tych przypadkach zwykle będzie to odpowiedź raz na 5 lat. Jednak należy pamiętać, że o częstotliwości szkoleń bhp ostatecznie zadecyduje pracodawca. Oczywiście musi kierować się w tym zakresie rozporządzeniem i nie może organizować szkoleń dla pracowników rzadziej niż wskazują na to przepisy.

 

szkolenie okresowe bhp

Szkolenia BHP Warszawa - online i z dojazdem

Poszukujesz wysokiej jakości szkoleń BHP w Warszawie lub innym miejscu w Polsce? Skorzystaj z naszej oferty! Oferujemy kompleksowe szkolenia BHP, które są dostępne w formie online lub z możliwością dojazdu do Twojej lokalizacji na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego lub innego miejsca w kraju.

Oferta DeLPHI jest elastyczna, to znaczy dostosowujemy się do Twoich potrzeb i preferencji. Szkolenia BHP prowadzimy w formie e-learningu, zdalnie lub stacjonarnie w firmie klienta lub w naszej sali szkoleniowej.

Nasi klienci często pytają jak wygląda szkolenie bhp online?

Mamy dwie możliwości przeprowadzenia takiego szkolenia.

Jeśli potrzebujesz szkoleń online, zapewniamy interaktywne szkolenia, które umożliwią pracownikom zdobycie niezbędnej wiedzy w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Dzięki zaawansowanym technologiom e-learningu, i profesjonanlnej platformie e-learningowej nasze szkolenia BHP online zapewniają pełną jakość edukacji.

Szkolenie BHP może odbyć się także w formie zdalnej, w czasie rzeczywistym za pomocą MSTeams. W tej formie szkolenia prowadzący szkolenie łączy się z użytkownikami za pomocą komunikatora i prowadzi szkolenie na żywo. Jest to bardzo wygodna forma szkolenia bhp, zwłaszcza przy rozproszonej strukturze. 

Jeżeli preferujesz tradycyjne szkolenie BHP w swojej firmie, to również zapraszamy do kontaktu. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów BHP z przyjemnością dojedzie do Twojej lokalizacji w Warszawie lub do innego miejsca w Polsce. Dzięki temu otrzymasz spersonalizowane szkolenie, dostosowane do specyfiki Twojego miejsca pracy i grupy pracowników. Nasze szkolenia BHP cieszą się dużym uznaniem zarówno u kadry kierowniczej, jak też pracowników. 

Nasze priorytety to profesjonalizm i kompleksowe podejście do szkoleń BHP. Niezależnie od tego, czy skorzystasz z naszych szkoleń BHP online, czy z preferowanego przez Ciebie szkolenia z dojazdem, gwarantujemy wysoką jakość usług.

Zapewnij sobie i swoim pracownikom pełne bezpieczeństwo w miejscu pracy. Zarezerwuj już dziś szkolenie prowadzone przez naszych ekspertów ds. BHP! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz skonsultować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. lub innym miejscu. 

Szukam...
Pierwsza pomoc BHP

Skontaktuj się z nami. Szybko i wygodnie.