E-learning BHP

e-learning BHP to nowoczesna i szybka metoda przeszkolenia pracowników z zakresu BHP. Szkolony pracownik potrzebuje tylko komputera lub innego urządzenia połączonego z internetem. Na wskazany adres e-mail pracownicy otrzymują dane do logowania do platformy i przystępują do szkolenia.

Szkolenie pracownicy rozpoczynają, kiedy mają na to czas, mogą je przerwać nawet kilka razy i dokończyć w dowolnym momencie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy bhp w języku polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim. Nasz e-learning bhp to wygodna dla pracowników i pracodawcy forma szkolenia online. Dostępne kursy:

• okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych,

• okresowe bhp dla osób kierujących pracownikami,

• okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych,

• okresowe bhp dla przedstawicieli handlowych,

• okresowe bhp dla pracowników służby zdrowia,

• z zakresu pracy zdalnej i prac szczególnie niebezpiecznych.

Dostępne jest także szkolenie wstępne bhp – instruktaż ogólny.

Chcesz przeszkolić pracowników? Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Kliknij obok ->

Możesz również zamówić szkolenia bezpośrednio na platformie e-learningowej – e-specjalistabhp.pl/szkolenia-bhp

Nie jesteście Państwo pewni czy to jest to czego szukacie? Potrzebujecie tradycyjnych szkoleń BHP? Zadzwońcie do nas pod numer 22 811 22 11 lub 608 012 552.

Z naszego e-learningu korzystają instytucje, firmy MŚP, korporacje międzynarodowe oraz organizacje.

W naszej ofercie znajdują się również kursy gotowe do umieszczenia na firmowych platformach e-learningowych (LMS).

Nasze szkolenia są kompatybilne ze wszystkimi platformami e-learningowymi. W prosty sposób możecie uzupełnić katalog swoich szkoleń o szkolenia bhp. Kupujecie u nas paczki z gotowymi szkoleniami i umieszczacie je na platformie. Możemy też wprowadzić modyfikacje w naszych kursach lub przygotować szkolenie na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą – klkinij tutaj: informacja o e-learningu.

Zalety naszego e-learningu:

1. treść opracowana przez ekspertów i doceniona przez uczestników,
  2. merytoryka opracowana przez metodyków w oparciu o praktyczne przypadki,
  3. zawiera wiele elementów interaktywnych,
  4. jest wzbogacony animacjami, ilustracjami i filmami,
  5. ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości,
  6. sprawdził się w wielu firmach i instytucjach.

Szkolenia BHP e-learning – przykładowy cennik:

Rodzaj szkolenia cena za osobę
Szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych od 49,00 zł netto
Szkolenie BHP dla osób kierujących pracownikami od 99,00 zł netto
Szkolenie BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych od 139,00 zł netto

Ostateczna cena ustalana jest w zależności od liczby szkolonych osób. Jeśli jesteście zaintersowani przeszkoleniem swoich pracowników zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasza specjalistka ds. szkoleń przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę. Numer telefonu do biura 22 811 22 11. Adres e-mail info@delphi.edu.pl.

Elearning bhp