Warning: Declaration of SlideshowErrorHandler::log_error($num, $str, $file, $line, $context = NULL) should be compatible with GalleryPlugin::log_error($error = NULL) in /home/users/delphi-edu/public_html/delphi.edu.pl/wp-content/plugins/slideshow-gallery/includes/errorhandler.php on line 22

Zadzwoń do nas! - (22) 811 22 11 - 0 608 012 552


usługi eksperckie

Audyt stanu bhp – usługa polega na sprawdzeniu poprawności dokumentacji związanej z bhp oraz warunków pracy pracowników. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, możemy określić jaki jest stan przygotowania Państwa firmy na ewentualną kontrolę Państwowej Inspekcji Pracy lub Inspekcji Sanitarnej. W trakcie audytu ustalamy także ryzyko prawne związane z wypadkami przy pracy lub chorobami zawodowymi. Oceniamy czy firma zastosowała odpowiednie działania zapobiegawcze, w celu ograniczenia ryzyka sprawy karnej lub z powództwa cywilnego.

Audyt zadań służby bhp – w przedsiębiorstwach i instytucjach, gdzie funkcjonuje służba bhp, częstym problemem pracodawcy jest określenie czy zadania tych służb są wykonywane właściwie. Dzięki naszej wyspecjalizowanej kadrze, jesteśmy w stanie ocenić czy zakładowa służba bhp realizuje wszystkie punkty rozporządzenia w sprawie zadań służby bhp.

Coaching – jeśli potrzebujecie Państwo konkretnych wskazówek odnośnie realizacji zadań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla osoby kierującej pracownikami lub dla pracownika służby bhp, chętnie podejmiemy się takiego zadania. Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują, że zwłaszcza w przypadku osób świeżo powołanych na stanowiska związane z odpowiedzialnością za innych pracowników, samo szkolenie okresowe nie jest wystarczające. Kwestie dotyczące organizacji stanowisk pracy, kontroli sprawności środków ochrony indywidualnej, organizowania i przygotowywania różnych prac, egzekwowania przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bhp wymagają zarówno znajomości przepisów, jak i umiejętności ich wdrażania w życie. Właśnie takiego praktycznego zastosowania wiedzy merytorycznej uczymy w trakcie pracy coachingowej.

Prowadzenie postępowania powypadkowego – jeśli w firmie zdarzył się wypadek przy pracy pracodawca ma obowiązek niezwłocznie rozpocząć postępowanie powypadkowe. Postępowanie powypadkowe zawsze prowadzi zespół powołany przez pracodawcę. W skład zespołu powinien wejść specjalista ds. bhp. Jeśli w zakładzie pracy nie zatrudniacie Państwo służby bhp lub musiałby dojechać z odległego miejsca, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Naszą przewagą w stosunku do innych firm czy osób, które mogłyby pomóc Państwu w prowadzeniu postępowania jest to, że zwracamy szczególną uwagę, aby w dokumentacji nie znalazły się zapisy, które mogłyby obciążyć pracodawcę. Jeśli dostrzegamy zagrożenie prawne dla pracodawcy zawsze informujemy o możliwości takich problemów.

Ocena ryzyka zawodowego – każdy pracownik powinien być zapoznany z ryzykiem zawodowym na swoim stanowisku pracy. Przeprowadzenie takiej oceny wymaga wiedzy i sprawdzonych narzędzi. Dlatego polecamy Państwu skorzystanie z naszych usług. Posiadamy profesjonalne narzędzia – aplikację internetową, doświadczenie i zespół specjalistów, który może wspomóc lub ocenić ryzyko zawodowe w Państwa firmie na każdym stanowisku pracy.

Wypełnij formularz kontaktowy


Back to Top ↑
 • Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco:

  * pole wymagane
 • Kwiecień 2021
  P W Ś C P S N
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Archiwa