Aktualności BHP

Szkolenie doskonalące dla służb bhp i innych zainteresowanych

Termin 11 grudnia 2020r. w godzinach 10-14.

Koszt szkolenia 349 zł. netto

Szkolenie odbędzie się zdalnie za pomocą aplikacji Microsoft Teams

Tematyka szkolenia:

Komu potrzebna jest instrukcja eksploatacji?

Od dnia 26.10.2020 weszło w życie Rozporządzenie Ministra Energii z dnia 28 sierpnia 2019 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych (Dz. U. 2019 poz. 1830 z późn. zm.) wymagające stworzenia instrukcji eksploatacji w zakładzie pracy.

Jeśli zastanawiasz się:

• czy w Twojej firmie jest potrzebna taka instrukcja?
  • w jakim celu ją pisać?
  • w czym mogą nam one pomóc?

dołącz do naszego spotkania z Tomaszem.

Nowe procesy rakotwórcze. Jaka powinna być częstotliwość pomiarów? Jaką należy prowadzić dokumentację?

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24 stycznia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie substancji chemicznych, ich mieszanin, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym w środowisku rozszerzyło katalog procesów technologicznych, w których dochodzi do uwalniania substancji chemicznych, ich mieszanin lub czynników o działaniu rakotwórczym lub mutagennym m. in. o:

• prace związane z narażeniem na pyły drewna,
  • prace związane z narażeniem na krzemionkę krystaliczną – frakcję respirabilną powstającą w trakcie pracy.

Jeśli nurtują Cię pytania:

•  dotyczące częstotliwości pomiarów tych czynników,
  • jaką dokumentację prowadzić i w jaki sposób?

dołącz do naszego spotkania z Krzysztofem.

Pierwsza pomoc w dobie COVID-19. Jakie są zmiany w standardzie pierwszej pomocy?

Wszyscy jesteśmy skoncentrowani na pandemii COVID-19 ale niestety zdarzają się też nadal różne zdarzenia np. wypadki w pracy, wypadki drogowe, zasłabnięcia na ulicy, w których wymagane jest udzielenie pierwszej pomocy.

Jeśli chcesz wiedzieć jak w obecnych czasach udzielać pomocy, by minimalizować ryzyko zakażenia

dołącz do naszego spotkania Olą.

Praca zdalna. Jak uregulować pracę zdalną, żeby nie mieć problemów w przypadku wypadku pracownika?

Jakie zagadnienia dotyczące pracy zdalnej powinny być uregulowane w wewnętrznych dokumentach?

Jak brak tych regulacji może wpłynąć na wyniki postępowania powypadkowego?

Jakie informacje dotyczące bhp należy przekazać pracownikom w przypadku pracy zdalnej?

Dołącz do naszego spotkania z Martą i Joanną.

Serdecznie zapraszamy!

Aby dołączyć do szkolenia należy pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i odesłać na adres info@delphi.edu.pl

Po zarejestrowaniu wpłaty otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z indywidualnym linkiem do spotkania w aplikacji Microsoft Teams.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Oferta szkolenie doskonalące 11 12 2020