Opublikowany 10 listopada, 2021 | przez Joanna

Szkolenie okresowe bhp pracowników – szkolenia zdalne

18.11.2021 – szkolenie okresowe BHP pracowników w formie zdalnej w czasie rzeczywistym.

Szkolenie prowadzi dwóch trenerów, którzy wyjaśnią, zaangażują, przećwiczą zagadnienia właściwego zachowania się w zakładzie pracy w sytuacji normalnej pracy oraz w warunkach awaryjnych.

Dzięki szkoleniu pracownicy będą wiedzieli jak korzystać z praw pracowniczych dotyczących bhp, w jaki sposób właściwie realizować obowiązki, jak należy zachować w sytuacji wypadku lub innego zagrożenia, jakie zasady obowiązują w trakcie ewakuacji, jak udzielać pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Aby otrzymać szczegółową, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb ofertę lub uzyskać informację o szkoleniach otwartych organizowanych w naszym Ośrodku prosimy o kontakt telefoniczny, numery:
22 811 22 11,
22 811 22 12,
lub pocztą elektroniczną na adres info@delphi.edu.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę e-learningu. Ta nowoczesna metoda pozwala odbyć szkolenie bez odchodzenia od swojego biurka.

Druki zgłoszeń na szkolenia:

Wypełnione druki zgłoszeń proszę odsyłać na adres e-mail: info@delphi.edu.pl