DB6A0132

Zdrowy kręgosłup-płaski brzuch

Zdrowy kręgosłup-płaski brzuch szkolenie BHP – Warszawa

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich spędzających większość czasu pracy w pozycji siedzącej lub stojącej. Przedstawiamy krótkie programy ćwiczeń, których regularne wykonywanie sprawi, że pracownicy nauczą się rozluźniać i wzmacniać partie mięśniowe odpowiedzialne za utrzymanie ładnej sylwetki i kręgosłupa w niepogorszonym stanie. Pokaz i próbne wykonanie ćwiczeń jest poprzedzone podbudową teoretyczną.
Szkolenia zdrowy kręgosłup – płaski brzuch organizujemy w miejscu wskazanym przez klienta lub w naszej sali szkoleniowej na zamówienie klienta.

[one_half]

Szkolenie dla wszystkich wykonujących pracę siedzącą lub stojącą. Prezentacja kilku ćwiczeń, które pomogą rozluźnić mięśnie i wzmocnić te partie ciała, które odpowiadają za zdrowy kręgosłup i ładną sylwetkę.

Każdy uczestnik otrzymuje taśmę do ćwiczeń oraz przewodnik z propozycjami ćwiczeń, które można wykonywać w czasie pracy oraz w domu.

Szkolenie BHP może odbywać się w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego. Szkolenia BHP Warszawa, usługi BHP Warszawa tel. 608 012 552

Zapraszamy!

Cena za szkolenie 65 zł. [/one_half][one_half_last]DB6A0194DB6A0119[/one_half_last]

5760 3840 Joanna
Szukam...
Pierwsza pomoc BHP

Skontaktuj się z nami. Szybko i wygodnie.