Konferencja w Jabłonnie

„Bezpieczeństwo pracy w świecie cyfrowym” Konferencja 25 października 2023 roku

Konferencja „Bezpieczeństwo pracy w świecie cyfrowym” odbyła się 25 października. Prelegentom dziękujemy za doskonałe wystąpienia. Przedstawienie ciekawych wyników badań i danych. Uczestnikom zaś za liczny udział w Konferencji.

Mieliśmy dłuższą przerwę w organizacji naszych corocznych wydarzeń dla profesjonalistów z branży BHP i pracodawców w Pałacu w Jabłonnie. Jednak po prawie 4 latach udało nam się wrócić do gry :). Bardzo dziękujemy Wioli Klimaszewskiej z Centralnego Instytutu Ochrony Pracy Państwowego Instytutu Badawczego, że zechciała nas zaprosić do współorganizacji tak doniosłego przedsięwzięcia, jakim jest start nowej kampanii „Bezpieczeństwo pracy w świecie cyfrowym”.

Wnioski z konferencji to już temat na kolejne publikacje ale wszystkie sprowadzają się do jednej konkluzji – mimo, że w naszym świecie pracy technologie cyfrowe są wszechobecne, to mamy z nich zdecydowanie więcej korzyści niż potencjalnych zagrożeń, a człowiek nadal pozostaje w centrum świata pracy :).

Poniżej kilka zdjęć na pamiątkę i obiecana prezentacja (do pobrania) z wystąpienia Katarzyny Grabowskiej-Wawrzenieckiej pt. „Wykorzystanie Internetu w budowaniu kultury bezpieczeństwa”

2560 1707
Szukam...
Pierwsza pomoc BHP

Skontaktuj się z nami. Szybko i wygodnie.